16.01.11

Podpatky? K čemu?

To nám jednou (poslední tři dny) nešel na privátu internet. Nyní sice také nechodí, ale jen kvůli tomu, že nemá nožičky. Musely jsme se spoluinterneticí zavolat syna domácích, aby se nám podíval na náš velmi komplikovaný problém. A tím to začalo.

Jak už to tak bývá, když se sejdou ženy a muž, tak se kecá a kecá. (Během klábosení jsme samozřejmě koukali na to, jestli internet šlape a nebo už nám zase upadl.)

Měli jsme chvilkami velké štěstí. (A trvalo to jen opravdu chvilku.) Internet šlapal a tak jsme se mohli podívat na americkou miss. Poté jsme rozebíraly (internet jsme rozebírali raději - někdo raději rozebírá počítače) tuto soutěž.

Narazily jsme na jeden  zásadní problém. Aby se mohla žena účastnit, musí dorůst do minimální výšky 168 centimetrů. To je diskriminace!! A nebo to znamená, že malé ženy nejsou krásné!! (Ano, tento den jsem pochopila, proč jsem ošklivá! Mám jen 158 cm.) Náš opravář internetu jen tak seděl a poslouchal, poté řekl jednu (asi) důležitou technickou věc: "Malé ženy jsou krásné, ale asi při těch soutěží mají danou kameru na určitou výšku a kdyby tam byly malé ženy, tak by je museli přenastavovat."

Že by to vyřešily podpatky? Vysoké podpatky a vysoká platforma? To bychom už pak mohly být vysoké. A kameramani by neměli problém.
Opět promluvil muž: "Já myslel, že podpatky jsou na to, aby se na tom učily chodit a balancovat, až se budou brodit v tom bordelu, co maj doma."

Tento fakt mě upozornil na to, že musím vyluxovat.
Děkuji. Už si můžeme sundat podpatky.


1 komentář: