24.03.15

Podcast #001 - Záplaťák a jiné dětské knihy

To jsme si zase něco s Vojtou z Knižního kukátka vymysleli.
(Což není nic nového.)
Ale my jsme to i udělali!
(Což je nové hodně!)

S Vojtou se dost často bavíme o knihách a hodně se u toho nasmějeme, tak jsme si řekli, že by naše rozhovory mohly někoho zajímat. Mohly by dokonce snad i někoho pobavit. A protože jsem značně nefotogenický typ (a k tomu ještě dost ošklivá), rozhodli jsme se, že naše rozhovory budeme jen nahrávat, na videa dneska nikdo nemá čas.
Jeden den jsme se bavili sedm hodin v kuse a smáli jsme se a smáli jsme se. Pak chceme udělat podcast a nejsme schopni ze sebe dostat ani jeden vtip, který by rozesmál i někoho jiného než nás dva. 
Pro mě je toto nová zkušenost, takže pokud mě nemůžete vydržet poslouchat, určitě se na vás zlobit nebudu. (Aspoň ne do konce života.) Kdyžtak napište, v čem je problém, možná si to vezmu k srdci a příště to zlepším. (A nebo také ne, protože zase zpanikařím kvůli mikrofonu.)

Tyto podcasty budou takové občasné. A na různá témata - nějaká širší jako dětská literatura nebo jen rozhovor o jedné konkrétní knize. (S tím, že jsme schopni se zakecat a dostat se k úplně něčemu jinému.)Finální verzi jsem neslyšela, ale Vojta říkal, že to dost prostříhal. Myslím, že by mělo chybět mé stěžování si na film Fyfty Šejds. (To prej není dětská literatura.)

Kdyby náhodou zde nebylo to video vidět, klikněte sem

Přeji příjemnou zábavu a málo znechucení.


0 komentářů:

Okomentovat